Dolata Electric » Domowe instalacje elektryczne

KOMPLEKSOWY ZAKRES USŁUG


gniazdo

Instalacja gniazd elektrycznych

brama

Bramy i rolety

lampa

Oświetlenie

domofon

Domofon i wideodomofon

TV

Instalacja TV i Internet

alarm

Alarm

zasilanie

Zasilanie główne

smarthome

Instalacja Smart Home

rezerwa

Zasilanie rezerwowe

pv

Fotowoltaika

WYKONUJEMY:


Kompleksowe instalacje elektryczne w domach

Modernizacja instalacji elektrycznych

Pomiary i badania elektryczne

Instalacje i usługi elektryczne dla firm

PROCES REALIZACJI


1

1. Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub napisz. Poprosimy Cię o kilka podstawowych informacji o planowanej inwestycji. Swoje plany możesz skonsultować z naszymi doświadczonymi inżynierami.

2

2. Dedykowana oferta

Otrzymasz dedykowaną dla Ciebie i kompleksową ofertę z NIEZMIENNĄ CENĄ.

3

3. Umowa

Podpisujemy umowę z określeniem szczegółowego zakresu, terminów oraz gwarancji.

4

4. Kompleksowa realizacja

Kompleksowa realizacja Twojej instalacji. Na tym etapie nadal możesz wprowadzać zmiany.

5

5. Odbiór i dokumentacja

Odbiór, pomiary elektryczne oraz dokumentacja powykonawcza zawierająca protokoły pomiarowe, schemat i opis rozdzielnicy.

Wyślij nam szybkie zapytanie ofertowe
  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dolata Electric. Polityka Prywatności

  WYBRANE REALIZACJE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

  INSTALACJA SMART HOME


  Smart Home jest systemem automatyki budynkowej.

  Instalacje przewodowe

  Instalacje bezprzewodowe

  Pełen zakres sterowania lub ograniczone sterowanie kilkoma urządzeniami

  Sterowanie poprzez Smartphone, panele dotykowe, przyciski oraz piloty

  Nieograniczone możliwości automatycznego sterowania domem

  Instalacje elektryczne Poznań dla domu i firm


  CO JEST WAŻNE W MONTAŻU DOMOWEJ INSTALACJI?

  Instalacje elektryczne na terenie Poznania i w okolicach nie mają przed nami najmniejszych tajemnic. Zwracamy uwagę na funkcjonalność montowanej przez nas instalacji elektrycznej, gdyż wiemy, że ma to ogromne znaczenie dla domowników, a także dla powodzenia i przyszłości projektu. Czy Twoja instalacja elektryczna była wymieniana dość dawno? Modernizacja instalacji elektrycznych na terenie Poznania to również nasz konik, o którym warto pomyśleć przeprowadzając remont w domu lub mieszkaniu.

  Wykonujemy nie tylko domowe instalacje elektryczne na terenie Poznania, ale także modernizujemy lokale gastronomiczne, zakłady przemysłowe, sklepy czy przestrzeń biurową.

  KOMFORT DZIĘKI NOWOCZESNEJ INSTALACJI

  Odpowiednia domowa instalacja elektryczna w Poznaniu ma wpływ nie tylko na bezpieczeństwo,  a nawet przede wszystkim, na komfort funkcjonowania w zaciszu własnych czterech kątów. Usługi elektryczne w Poznaniu to jedno, ale proponujemy połączenie ich z usługą Smart Home, dzięki której zwiększysz funkcjonalność pomieszczenia. Jeżeli jesteś miłośnikiem najnowszych technologii i udogodnień, to jak najbardziej polecamy te dwie opcje, a bezpieczeństwo i wygoda użytkowników będą na najwyższym możliwym poziomie.

  WYBIERAJ NAJLEPSZYCH – KORZYSTAJ Z DOLATA-ELECTRIC

  Dolata Electric przeprowadzi instalacje elektryczne niezależnie od tego, czy wykonywane są w domu, czy w innym pomieszczeniu na terenie Poznania i każdego miasta. Pracujemy z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Podczas montażu koniecznością jest sprawdzona firma elektryczna z Poznania, która ma obszerne doświadczenie w tej branży.

  Za nami jest ponad 15 lat doświadczenia, dlatego warto korzystać z właśnie tak ugruntowanej wiedzy. Tworzymy nową jakość pod względem elektrycznym, ponieważ dbamy także o estetykę, dostosowując ją do rodzaju i stylu pomieszczenia. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i bazujemy na maksymalnym bezpieczeństwie. Jesteśmy terminowi, przedkładając dokumentację powykonawczą, a także umożliwiamy klientom dostęp do aplikacji zarządzania projektem. Założymy dla Ciebie nowe instalacje elektryczne lub zmodernizujemy dotychczasową elektrykę, kalkulując koszty w taki sposób, aby inwestycja opłacała się obu stronom.

  WYDAJNA DOMOWA INSTALACJA ELEKTRYCZNA. POZNAŃ TO GŁÓWNY TEREN NASZEGO DZIAŁANIA

  Mamy świadomość, jak ważne dla naszych klientów są wygoda i możliwości korzystania z udogodnień technicznych. Z drugiej strony wiemy, że bezpieczeństwo jest równie istotną kwestią dla każdego. Dlatego takie znaczenie ma domowa instalacja elektryczna. W Poznaniu wykonaliśmy już wiele tego rodzaju usług i zdajemy sobie sprawę, jak różnorodne potrzeby mają rozmaite gospodarstwa domowe. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosować instalację do wymagań oraz charakteru pomieszczeń. Wykonamy także profesjonalne pomiary elektryczne na terenie Poznania. Zobacz, jak wiele dostaniesz, a my kompleksowo zajmiemy się Twoim projektem.

  Instalacje elektryczne na terenie Województwa Wielkopolskiego

  Zadzwoń do nas! 789 108 169