Dolata Electric » Domowe instalacje elektryczne

KOMPLEKSOWY ZAKRES USŁUG


gniazdo

Instalacja gniazd elektrycznych

brama

Bramy i rolety

lampa

Oświetlenie

domofon

Domofon i wideodomofon

TV

Instalacja TV i Internet

alarm

Alarm

zasilanie

Zasilanie główne

smarthome

Instalacja Smart Home

rezerwa

Zasilanie rezerwowe

pv

Fotowoltaika

WYKONUJEMY:


Nowe instalacje elektryczne w domach

Nowe instalacje elektryczne w mieszkaniach

Modernizacja starych instalacji elektrycznych

Przerabianie deweloperskich instalacji

PROCES REALIZACJI


1

1. Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub napisz. Poprosimy Cię o kilka podstawowych informacji o planowanej inwestycji. Swoje plany możesz skonsultować z naszymi doświadczonymi inżynierami.

2

2. Dedykowana oferta

Otrzymasz dedykowaną dla Ciebie i kompleksową ofertę z NIEZMIENNĄ CENĄ.

3

3. Umowa

Podpisujemy umowę z określeniem szczegółowego zakresu, terminów oraz gwarancji.

4

4. Kompleksowa realizacja

Kompleksowa realizacja Twojej instalacji. Na tym etapie nadal możesz wprowadzać zmiany.

5

5. Odbiór i dokumentacja

Odbiór, pomiary elektryczne oraz dokumentacja powykonawcza zawierająca protokoły pomiarowe, schemat i opis rozdzielnicy.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI:


20 lat doświadczenia naszych inżynierów

Szeroki zakres zaawansowanej wiedzy inżynierów

Bogate doświadczenie przy wykonywaniu wielu rozległych i skomplikowanych projektów elektrycznych

Pełny pakiet uprawnień i certyfikatów

Doradztwo na każdym etapie

APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA PROJEKTEM


Podczas realizacji inwestycji otrzymasz od nas dostęp do aplikacji zarządzania projektami. Dzięki temu masz możliwość:

Codziennego podglądu postępu prac przy Twojej instalacji

Pobrania zdjęć wykonanych prac każdego dnia

Szybkiego i prostego dodawania swoich uwag

Sprawniejszej komunikacji z całym naszym zespołem zaangażowanym w Twoją instalację

Otrzymywania powiadomień zawsze kiedy coś pojawi się na serwerze

INSTALACJA SMART HOME


Smart Home jest systemem automatyki budynkowej.

Instalacje przewodowe

Instalacje bezprzewodowe

Pełen zakres sterowania lub ograniczone sterowanie kilkoma urządzeniami

Sterowanie poprzez Smartphone, panele dotykowe, przyciski oraz piloty

Nieograniczone możliwości automatycznego sterowania domem

Wyślij nam szybkie zapytanie ofertowe

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dolata Electric. Polityka Prywatności

  WYBRANE REALIZACJE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

  Instalacje elektryczne dla domu Poznań


  Kompleksowa modernizacja instalacji elektrycznej

  Inwestycja polegająca na kompleksowej modernizacji instalacji elektrycznej w remontowanym domu jednorodzinnym.

   

  Zakres inwestycji:

      -Wymiana okablowania, ułożenie nowego okablowania

      -Wymiana rozdzielni wraz z zabezpieczeniami

      -Dostosowanie instalacji do projektu architektonicznego

      -Montaż oświetlenia LED w zabudowach oraz LED RGB

      -Montaż gniazd USB

   

         Projekt zakładał pełną modernizację aktualnej instalacji elektrycznej budynku jednorodzinnego. Wymianie uległa rozdzielnia wraz z zabezpieczeniami. Pod względem bezpieczeństwa nowa instalacja spełnia całkowite wymogi obecnych norm prawnych. Instalacja elektryczna, a w szczególności instalacja oświetleniowa, w całości została dopasowana do projektu architektonicznego budynku. Zastosowane oświetlenie LED w zabudowie oraz oświetlenie LED RGB zostały idealnie wkomponowane w przestrzeń wnętrz, dzięki czemu paski LED stały się niemal nie widoczne. Wbudowanie gniazd USB w każdym pomieszczeniu stanowi niewątpliwe najbardziej funkcjonalny elementem całej instalacji. Klient stawiając na to rozwiązanie w prosty sposób zrezygnował z użytkowania wielu ładowarek w swoim domu.

  .

  .

  Montaż instalacji elektrycznej od podstaw

     Inwestycja polegająca na kompleksowym montażu instalacji elektrycznej od podstaw w nowo powstającym domu jednorodzinnym.

   

  Kompleksowa usługa obejmowała:

      -Instalacja elektryczna gniazd i oświetlenia, RTV i Internet

      -Instalacja monitoringu zewnętrznego CCTV

      -Instalacja zasilania kabli grzewczych w rynnach oraz wokół budynku w               chodniku razem ze sterowaniem 

      -Wyprowadzenie okablowania pod fotowoltaikę razem z obwodem do                   przyłączenia systemu magazynowania energii

     

       Realizacja instalacji wymagała zastosowania nietypowego rozmieszczenia elementów w celu zachowania estetycznego wyglądu budynku, zgodnego z wizją architekta.  Sprytne zamaskowanie okablowania w podwieszanym suficie, a także poprowadzenie go po zewnętrznych ścianach obiektu  pozwoliło zrealizować docelowy zamysł projektanta zakładający rezygnację z tradycyjnego sposobu otynkowania ścian.  W dalszym ciągu realizacji przewody zostały wprowadzone do puszek przez przewierty od zewnętrznej strony obiektu. Budynek w większej części składa się z otwartej przestrzeni, dlatego wszystkie przewody oświetlenia zostały poprowadzone po konstrukcji dachowej w rurkach, a następnie wypuszczone dokładnie w miejscach montażu oprawy świetlnej. Do sterowania kablami grzewczymi zastosowano styczniki z sygnalizacją stanu załączenia w postaci diody LED. Takie było życzenie inwestora – aby system był jak najprostszy. Efekt został całkowicie osiągnięty, dzięki zastosowaniu styczników z sygnalizacją. Wprowadzone rozwiązanie pozwala użytkownikowi w łatwy sposób zidentyfikować grupę załączonych kabli grzejnych, bądź rozłączonych bezpośrednio po otwarciu rozdzielnicy głównej.

  Domowe instalacje elektryczne Poznań


  CO JEST WAŻNE W MONTAŻU DOMOWEJ INSTALACJI?

  Instalacje elektryczne na terenie Poznania i w okolicach nie mają przed nami najmniejszych tajemnic. Zwracamy uwagę na funkcjonalność montowanej przez nas instalacji elektrycznej, gdyż wiemy, że ma to ogromne znaczenie dla domowników, a także dla powodzenia i przyszłości projektu. Czy Twoja instalacja elektryczna była wymieniana dość dawno? Modernizacja instalacji elektrycznych na terenie Poznania to również nasz konik, o którym warto pomyśleć przeprowadzając remont w domu lub mieszkaniu.

  Wykonujemy nie tylko domowe instalacje elektryczne na terenie Poznania, ale także modernizujemy lokale gastronomiczne, zakłady przemysłowe, sklepy czy przestrzeń biurową.

  KOMFORT DZIĘKI NOWOCZESNEJ INSTALACJI

  Odpowiednia domowa instalacja elektryczna w Poznaniu ma wpływ nie tylko na bezpieczeństwo,  a nawet przede wszystkim, na komfort funkcjonowania w zaciszu własnych czterech kątów. Usługi elektryczne w Poznaniu to jedno, ale proponujemy połączenie ich z usługą Smart Home, dzięki której zwiększysz funkcjonalność pomieszczenia. Jeżeli jesteś miłośnikiem najnowszych technologii i udogodnień, to jak najbardziej polecamy te dwie opcje, a bezpieczeństwo i wygoda użytkowników będą na najwyższym możliwym poziomie.

  WYBIERAJ NAJLEPSZYCH – KORZYSTAJ Z USŁUG DOLATA-ELECTRIC

  Dolata Electric przeprowadzi instalacje elektryczne niezależnie od tego, czy wykonywane są w domu, czy w innym pomieszczeniu na terenie Poznania i każdego miasta. Pracujemy z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Podczas montażu koniecznością jest sprawdzona firma elektryczna z Poznania, która ma obszerne doświadczenie w tej branży.

  Za nami jest ponad 15 lat doświadczenia, dlatego warto korzystać z właśnie tak ugruntowanej wiedzy. Tworzymy nową jakość pod względem elektrycznym, ponieważ dbamy także o estetykę, dostosowując ją do rodzaju i stylu pomieszczenia. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i bazujemy na maksymalnym bezpieczeństwie. Jesteśmy firmą terminową, przedkładającą dokumentację powykonawczą, a także umożliwiamy klientom dostęp do aplikacji zarządzania projektem. Założymy dla Ciebie nowe instalacje elektryczne lub zmodernizujemy dotychczasową elektrykę, kalkulując koszty w taki sposób, aby inwestycja opłacała się obu stronom.

  WYDAJNA DOMOWA INSTALACJA ELEKTRYCZNA. POZNAŃ TO GŁÓWNY TEREN NASZEGO DZIAŁANIA

  Mamy świadomość, jak ważne dla naszych klientów są wygoda i możliwości korzystania z udogodnień technicznych. Z drugiej strony wiemy, że bezpieczeństwo jest równie istotną kwestią dla każdego. Dlatego takie znaczenie ma domowa instalacja elektryczna. W Poznaniu wykonaliśmy już wiele tego rodzaju usług i zdajemy sobie sprawę, jak różnorodne potrzeby mają rozmaite gospodarstwa domowe. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosować instalację do wymagań oraz charakteru pomieszczeń. Wykonamy także profesjonalne pomiary elektryczne na terenie Poznania. Zobacz, jak wiele dostaniesz w jednej firmie, która kompleksowo zajmie się Twoim projektem.

  Zadzwoń do nas! 789 108 169