INSTALACJA DOMOWA

Proces budowy instalacji fotowoltaicznej

Oferujemy Państwu kompleksową i sprawną usługę dobrania, montażu i uruchomienia instalacji dla domu.

Pełen profesjonalizm przy projektowaniu i realizacji

 • Uprawnienia UDT do projektowania instalacji fotowoltaicznych

 • Zaprojektowaliśmy setki instalacji – o mocach sięgających 2 MW

 • Jesteśmy zespołem inżynierów z wieloletnim doświadczeniem

 • Posiadamy własne ekipy montażowe – doświadczone, odpowiednio wykwalifikowane i wyposażone

 • Korzystamy tylko ze sprawdzonych urządzeń

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE MONTUJEMY NA PRAWIE KAŻDYM RODZAJU PODŁOŻA:

 • Dachy skośne – dachówka, blacha, gont, papa

 • Dachy płaskie – pokryte papą lub blachą. Montujemy systemy bezinwazyjne (nie przykręcamy ich do dachu) lub inwazyjne

 • Grunt – konstrukcja jest wbijana w ziemię

 • Dachy garaży, wiaty

Przy montażu zawsze pamiętamy o takich istotnych elementach instalacji jak zabezpieczenia oraz jej uziemienie. Ich dobór jest zależny od indywidualnych cech budynku i instalacji.
Po montażu uruchomimy instalację, podłączymy ją do sieci Internet, przeszkolimy Cię z jej obsługi oraz zgłosimy do OSD. Następnie w ciągu 30 dni Zakład Energetyczny bezkosztowo wymieni licznik na dwukierunkowy.

Nasze wybrane realizacje

Instalacja 5,8 kW

Instalacja 9 kW

Instalacja 5,1 kW

Instalacja 10 kW

Wyślij nam szybkie zapytanie ofertowe
  FINANSOWANIE i DOFINANSOWANIE

  Instalacje fotowoltaiczne mogą być finansowane ze środków własnych lub poprzez kredyty dedykowane dla instalacji fotowoltaicznych. Obecnie prawie każdy bank posiada takie kredyty w swojej ofercie. Możliwe są różne formy dofinansowania instalacji fotowoltaicznych:

  1. Ulga termomodernizacyjna – każdy inwestor prywatny może przy rozliczeniu PIT skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, czyli uwzględnić 100% kosztów poniesionych na fotowoltaikę w kosztach uzyskania przychodów. W ten sposób można otrzymać 18% lub 31% zwrotu przez obniżenie kwoty płaconego podatku.
  2. Dofinansowania z gminy – niektóre gminy udzielają dofinansowania na fotowoltaikę. Warunki i kwoty są indywidualne dla gmin. 
  3. Dofinansowanie „Mój Prąd” – dofinansowanie obowiązuje do wyczerpania środków i może je uzyskać każdy kto inwestuje w domową instalację fotowoltaiczną o mocy do 10kW. Można w ten sposób uzyskać 5000 zł dofinansowania. Dofinansowanie jest udzielane przez NFOŚ i jest dofinansowaniem zwrotnym, tzn. najpierw należy wykonać instalację ze środków własnych, podłączyć ją do sieci i następnie można się starać o dofinansowanie. 
  4. Program Czyste Powietrze – są to niskooprocentowane pożyczki udzielane przez NFOŚ. W tym przypadku wysokość jak i decyzja o dofinansowaniu zależą od indywidualnych warunków.

  Bez względu na to z jakiego dofinansowania skorzystasz, pomożemy Ci wypełnić wnioski oraz skompletować wszystkie załączniki.

  kalkulator_doboru_instalacji Sprawdź jaka instalacja jest dedykowana do Twoich potrzeb, skorzystaj z naszego kalkulatora. Kalkulator podaje bardzo przybliżone dane. Jeżeli chcesz uzyskać indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz poniżej. KALKULATOR DOBORU INSTALACJI DOBIERZ SYSTEM
  JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ

  KONTAKT Z NAMI


  Godziny:

  pn-pt 8:00 – 17:00

  Adres:

  ul. Główna 6 (lok. 210B)
  61-005 Poznań

  WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
   Zadzwoń do nas! 507 077 747