Dolata Electric » Fotowoltaika dla firm
Instalacja firmowa

Instalacje firmowe

Wykonujemy kompleksowo instalacje o każdej mocy produkujące energię na potrzeby własne firmy. Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja może zwrócić się nawet w przeciągu 4 lat.

Farma fotowoltaiczna

Farmy fotowoltaiczne

Realizacja strony DC, podłączenie i programowanie inwerterów, uruchomienie inwestycji. Łączna zrealizowana przez nas moc farm fotowoltaicznych to 11 MW.

Fotowoltaika dla firm Poznań


Nasze wybrane realizacje

Farma fotowoltaiczna 10 MW

Farma 1 MW

Instalacja na dachu firmy 42 kW

Instalacja na hali magazynowej 40 kW

Instalacja na kompleksie agroturystycznym 40 kW

Instalacja na firmie produkcyjnej 110 kW

Instalacja fotowoltaiczna 150 kW

Instalacja na budynku biurowym 50 kW

Wyślij nam szybkie zapytanie ofertowe
  Nasza oferta jest kompleksowa, tzn. że przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycyjny od A do Z:

  Analiza indywidualnych potrzeb klienta

  Dobór odpowiedniego systemu i jego mocy

  Projekt

  Analiza, produkcji energii, finansowa i zwrotu inwestycji

  Dobór odpowiednich urządzeń i rozwiązań

  Dostawa i montaż wszystkich elementów

  Nowoczesne ogniwa fotowoltaiczne. Poznań coraz bardziej ekologiczny

  Fotowoltaika dla firm z Poznania i okolic to nowoczesne rozwiązania, ułatwiające życie i pozwalające zaoszczędzić pieniądze. Rozwój cywilizacyjny wcale nie musi oznaczać wyłącznie zanieczyszczenia oraz degradacji planety. Nowoczesne rozwiązania służą również ochronie natury, a doskonałym przykładem jest fotowoltaika dla biznesu.

  Poznań oferuje usługi specjalistów, którzy zajmują się projektowaniem instalacji, ich montażem oraz doradztwem. Nasza firma kompleksowo przygotuje system pozyskiwania energii z naturalnego źródła, jakim jest słońce. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne są kwestie ekologii dla naszych klientów, również mniejszych i większych przedsiębiorstw. Postawa proekologiczna jest w obecnych czasach nie tylko modą, ale wręcz wymogiem, bez którego zdecydowanie trudniej dbać o środowisko. Jeśli idzie o instalacje fotowoltaiczne dla firm, Poznań bez wątpienia jest idealnym miejscem na ich zastosowanie. Przedsiębiorstwa z Wielkopolski z całą pewnością chcą być proekologiczne i dbać o planetę, a instalacje, które wykonujemy, właśnie to zapewniają.

  Postaw na niezawodne panele fotowoltaiczne. Poznań dba o planetę

  Dlaczego fotowoltaika dla przedsiębiorstw z Poznania jest tak ważna? Ponieważ jest ekologiczna i pozwala zaoszczędzić na wydatkach, których w każdym przedsiębiorstwie na pewno nie brakuje. Dbając o czyste środowisko i dobrostan ziemi, wykazujemy się troską o los przyszłych pokoleń.

  Odnawialne źródła energii to wykorzystanie naturalnych zasobów bez szkody dla środowiska. Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Ponieważ nasz firma fotowoltaiczna z Poznania posiada wiedzę oraz doskonale rozumie potrzeby klientów, którzy chcą wpłynąć na losy planety, przy okazji pozostawiając więcej w swoich portfelach. W ten trend doskonale wpisują się właśnie panele fotowoltaiczne naszej firmy. Poznań jest miejscem, w którym wykonaliśmy wiele tego typu instalacji, gwarantując doradztwo, projekt oraz montaż. Kompleksowa usługa, dbałość o bezpieczeństwo i estetykę to z pewnością cechy, które nas wyróżniają.

  Panele solarne dla każdej firmy

  Fotowoltaika w Poznaniu dla firm to rozwiązanie łatwo dostępne i powszechnie stosowane. Korzystanie z paneli słonecznych oznacza, że energię pozyskuje się z naturalnego źródła. Panele fotowoltaiczne dla firm z Poznania pomagają zatem w ograniczaniu dewastacji środowiska, a także oszczędzają, produkując własną energię.

  Gdzie montujemy nasze panele solarne? Poznań, czyli słynące z oszczędności i gospodarności miasto, to obszar, na którym wykonaliśmy wiele realizacji. To jedna z lepszych rekomendacji dla ekonomiczności tego rozwiązania. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę – od doradztwa, przez wykonanie projektu, aż po montaż i konserwację. Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w przedsiębiorstwach różni się od zadań wykonanych na prywatnych posesjach, ale nasze doświadczenie i wiedza z dziedziny fotowoltaiki oraz instalacji elektrycznych gwarantuje prawidłowo wykonaną pracę.

  Wybierz baterie fotowoltaiczne. Poznań na mapie naszych usług

  Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy, że wybrane baterie posłużą efektywnie i długo. Posiadamy wiedzę, która pozwala nam odpowiednio dobrać baterie fotowoltaiczne. Poznań dysponuje dużymi możliwościami w tym zakresie. Od położenia czy rodzaju dachu zależy, jaka fotowoltaika dla firmy z Poznania będzie odpowiednia. Wielkość przedsiębiorstwa czy skala sieci elektrycznej również mają duże znaczenie. Mamy tego świadomość. Dzięki naszym usługom z pewnością podejmiesz właściwą decyzję, dotyczącą instalacji fotowoltaicznej.

  Dolata Electric oferuje także usługi elektryczne w Poznaniu. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się również automatyka domowa w Poznaniu i okolicach, która ułatwia dbanie o domostwo zdalnie. Zobacz, jak wiele możliwości oferujemy naszym klientom, aby zaoszczędzili pieniądze i mieli pod kontrolą biznesy i gospodarstwa z każdego miejsca na ziemi.

  Zadzwoń do nas! 789 108 169