Dolata Electric » Fotowoltaika dla firm
Solar panels or Solar cells on factory rooftop or terrace with sun light, Industry.

Instalacje firmowe

Wykonujemy kompleksowo instalacje o każdej mocy produkujące energię na potrzeby własne firmy. Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja może zwrócić się nawet w przeciągu 4 lat.

farma (Copy)

Farmy fotowoltaiczne

Farmy dają inwestorowi pasywny przychód dzięki sprzedaży całej wyprodukowanej energii elektrycznej. Oferujemy kompletny projekt, montaż oraz uruchomienie inwestycji.

construction blueprints in rolls 3d illustration

Projekty i nadzór

Wykonujemy projekty koncepcyjne, techniczne, budowlane oraz wykonawcze.
Oferujemy również nadzór nad realizacją inwestycji.

1

Montaż i uruchomienie

Montujemy oraz uruchamiamy instalacje fotowoltaiczne zakupione przez inwestora.
Wykonujemy do tych instalacji również projekty oraz kompletną dokumentację odbiorową.

2

Pomiary i badania

Pomiary instalacji fotowoltaicznych są niezbędne do ich uruchomienia.
Proponujemy również okresowe pomiary i badania w celu oceny pracy instalacji.

carporty (Copy)

Carporty i altany

W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane rozwiązania z zakresu OZE, takie jak zadaszenia nad parkingami wykonane z paneli fotowoltaicznych i połączone z ładowarkami samochodów elektrycznych oraz zadaszenia tarasów.

Fotowoltaika dla firm Poznań


SOLIDNY PARTNER

Działamy w branży elektrycznej nieprzerwanie od 2010 roku, a w fotowoltaice od 2012 roku. Oferujemy Państwu kompleksową usługę oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie inwestycji. Współpracujemy z zaufanymi doradcami finansowymi, którzy przedstawią Państwu różnorodne formy finansowania.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy i zaprojektowaliśmy szereg inwestycji o mocy sięgającej 2 MW. Posiadamy zaawansowaną wiedzę oraz szerokie doświadczenie we wszystkich aspektach niezbędnych do przeprowadzenia pełnego procesu inwestycyjnego.

ZESPÓŁ INŻYNIERÓW

Jesteśmy zespołem inżynierów posiadającym wymagane uprawnienia oraz wiedzę potrzebną do realizacji zaawansowanych inwestycji. W naszej pracy stawiamy na fachowe doradztwo, profesjonalizm oraz bezpieczeństwo.

Nasze wybrane realizacje

Instalacja na kompleksie agroturystycznym 40 kW

Instalacja na dachu firmy 42 kW

Instalacja firmowa 46 kW

Farma 1 MW

Wyślij nam szybkie zapytanie ofertowe


  Nasza oferta jest kompleksowa, tzn. że przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycyjny od A do Z:

  Analiza indywidualnych potrzeb klienta

  Dobór odpowiedniego systemu i jego mocy

  Projekt

  Analiza, produkcji energii, finansowa i zwrotu inwestycji

  Dobór odpowiednich urządzeń i rozwiązań

  Dostawa i montaż wszystkich elementów

  Nowoczesne ogniwa fotowoltaiczne. Poznań coraz bardziej ekologiczny

  Rozwój cywilizacyjny wcale nie musi oznaczać wyłącznie zanieczyszczenia oraz degradacji planety. Nowoczesne rozwiązania służą również ochronie natury, a doskonałym przykładem są panele słoneczne. Poznań oferuje usługi specjalistów, którzy zajmują się projektowaniem instalacji, ich montażem oraz doradztwem. Nasza firma kompleksowo przygotuje dla Państwa cały system pozyskiwania energii z naturalnego źródła, jakim jest słońce. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne są kwestie ekologii dla naszych klientów, również mniejszych i większych przedsiębiorstw. Postawa proekologiczna jest w obecnych czasach nie tylko modą, ale wręcz wymogiem, bez którego zdecydowanie trudniej dbać o środowisko. Jeśli idzie o ogniwa fotowoltaiczne, Poznań bez wątpienia jest idealnym miejscem na ich zastosowanie. Przedsiębiorstwa z Wielkopolski z całą pewnością chcą być proekologiczne i dbać o planetę, a instalacje, które wykonujemy, właśnie to zapewniają.

  Postaw na baterie słoneczne. Poznań dba o planetę

  Dlaczego warto postawić na instalację fotowoltaiczną? Ponieważ jest ekologiczna i pozwala zaoszczędzić na wydatkach, których w każdym przedsiębiorstwie na pewno nie brakuje. Dbając o czyste środowisko i dobrostan ziemi, wykazujemy się troską o los przyszłych pokoleń. Odnawialne źródła energii to wykorzystanie naturalnych zasobów bez szkody dla środowiska. Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Ponieważ mamy doświadczenie, wiedzę oraz doskonale rozumiemy potrzeby klientów, którzy chcą wpłynąć na losy planety, przy okazji pozostawiając więcej w swoich portfelach. W ten trend doskonale wpisują się właśnie baterie słoneczne. Poznań jest miejscem, w którym wykonaliśmy wiele tego typu instalacji, gwarantując doradztwo, projekt oraz montaż. Kompleksowa usługa, dbałość o bezpieczeństwo i estetykę to z pewnością cechy, które nas wyróżniają.

  Panele solarne dla każdej firmy

  Fotowoltaika stała się rozwiązaniem łatwo dostępnym i powszechnie stosowanym. Korzystanie z paneli słonecznych oznacza, że energię pozyskuje się z naturalnego źródła. Firmy posiadające tego rodzaju instalacje pomagają zatem w ograniczaniu dewastacji środowiska, a także oszczędzają, dzięki temu, że we własnych siedzibach produkują energię.

  Gdzie montujemy nasze panele solarne? Poznań, czyli słynące z oszczędności i gospodarności miasto, to obszar, na którym wykonaliśmy wiele realizacji. To jedna z lepszych rekomendacji dla ekonomiczności tego rozwiązania. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę – od doradztwa, przez wykonanie projektu, aż po montaż i konserwację. Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w przedsiębiorstwach różni się od zadań wykonanych na prywatnych posesjach, ale nasze doświadczenie i wiedza z dziedziny fotowoltaiki oraz instalacji elektrycznych gwarantuje prawidłowo wykonaną pracę.

  Wybierz baterie fotowoltaiczne. Poznań na mapie naszych usług

  Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy, że wybrane przez Państwa baterie będą służyły efektywnie i długo. Posiadamy wiedzę, która pozwala nam odpowiednio dobrać baterie fotowoltaiczne. Poznań dysponuje dużymi możliwościami w tym zakresie. Od położenia czy rodzaju dachu zależy, jaką instalację można zamontować na określonym budynku. Wielkość przedsiębiorstwa czy skala sieci elektrycznej również mają duże znaczenie. Mamy tego świadomość. Dzięki naszym usługom z pewnością podejmiecie Państwo właściwą decyzję, dotyczącą instalacji fotowoltaicznej.

  Zadzwoń do nas! 507 077 747