Dolata Electric » Instalacje elektryczne dla biznesu

OFERUJEMY INSTALACJE ELEKTRYCZNE MIĘDZY INNYMI DLA:


Biura

Sklepy

Zakłady przemysłowe

Szpitale i kliniki

Hale i magazyny

Szkoły i budynki użyteczności publicznej

Budynki usługowe

Generalni wykonawcy

SZEROKA OFERTA


Instalacje elektryczne przemysłowe oraz inne firmowe to między innymi:

Nowe instalacje elektryczne TN, TT, IT

Modernizacja instalacji elektrycznych

Automatyka maszyn, procesów, zdarzeń

Systemy zarządzania energią elektryczną

Systemy zasilania rezerwowego, agregaty prądotwórcze

Rozdzielnice elektryczne

Oświetlenie, sterowanie oświetleniem

Kompensacja mocy biernej, baterie kondensatorów

Inne specjalne – zapytaj nas o możliwość wykonania

W każdej z wymienionych kategorii doradzamy, dobieramy odpowiednie rozwiązania, dostarczamy urządzenia i wykonujemy prace.

KOMPLEKSOWA I TRANSPARENTNA OBSŁUGA


Nasze usługi wyceniamy indywidualnie, każdy klient otrzymuje więc wycenę dostosowaną dokładnie do swoich potrzeb. Na samym początku określamy cenę i zakres prac. Indywidualnie ustalamy z klientem czas realizacji i harmonogram finansowy. Następnie podpisujemy umowę na wykonanie instalacji i przechodzimy do jej realizacji zgodnie z ustaleniami.

Wykonujemy usługi elektryczne kompleksowo, czyli wraz z dostawą wszystkich niezbędnych urządzeń, pomiarami odbiorczymi oraz projektem instalacji.

DORADZTWO, WSPARCIE, OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ


Oferujemy również obsługę serwisową oraz doradczą. Pomagamy naszym klientom w poznaniu działania całego systemu elektrycznego w ich firmie czego celem jest szukanie możliwych oszczędności energii elektrycznej. Doradzamy w kwestii możliwości inwestycyjnych i modernizacyjnych sieci elektrycznych. Pomożemy również w kwestiach związanych z automatyką i sterowaniem procesami, maszynami, alarmami itp.

Instalacje elektryczne dla biznesu Poznań

WYBRANE REALIZACJE DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH


Lokal biurowo-usługowy


Instalacja w lokalu użytkowym typu Showroom w Poznaniu dla firmy Swiss-Krono. Inwestycja od projektu do kompleksowego uruchomienia. Zakres:

projekt instalacji elektrycznej, IT oraz CCTV

instalacja elektryczna

instalacja oświetleniowa

instalacja IT i CCTV

Instalacja w lokalu użytkowym typu Showroom w Poznaniu dla firmy Swiss-Krono. Inwestycja od projektu do kompleksowego uruchomienia. Zakres:Firma Swiss Krono postanowiła uruchomić swój pierwszy tego typu Showroom w Poznaniu. Zarówno projekt i cała realizacja była wykonywana pod ścisłym nadzorem architekta. Zostały postawione bardzo wysokie wymagania dotyczące estetyki połączonej z funkcjonalnością. Zastosowaliśmy w niektórych pomieszczeniach instalacje prowadzoną natynkowo oraz gniazda i włączniki ceramiczne. Do sterowania oświetleniem został wykorzystany system DALI. Użytkownik może ustawiać dowolne sceny świetlne oraz w dowolny sposób sterować wszystkimi oprawami z poziomu panelu dotykowego.

Branża gastronomiczna


Kompleksowa usługa dla klienta z branży gastronomicznej, znanej sieci restauracji na poznańskim rynku. Usługi wykonywane przez nas w 3 lokalach. Zakres:

pełna nowa instalacja elektryczna

nowa instalacja alarmowa

monitoring

podłączenie kontenera gastronomicznego

instalacja oświetleniowa wraz z dostawą i montażem lamp

zasilanie i sterowanie systemów wentylacyjnych

bieżące naprawy w lokalach

Lokal restauracyjny był urządzony w stylu industrialnym, klientowi zależało na wykonaniu estetycznej instalacji natynkowej. Kable zostały poprowadzone w korytach pod sufitem, a także bezpośrednio na betonowym suficie. Innym istotnym elementem była oszczędność energii elektrycznej na oświetleniu, w związku z tym na całym zapleczu dostarczyliśmy i zamontowaliśmy oprawy LED. Sala główna została podzielona na wiele stref oświetleniowych.

Zadzwoń do nas! 789 108 169