O nas

DOLATA ELECTRIC

Godziny:

pn-pt 8:00 – 17:00

Adres:

ul. Główna 6 (lok. 210B)
61-005 Poznań

JESTEŚMY FIRMĄ RODZINNĄ ZAŁOŻONĄ W ROKU 2010.

Działamy w elektrotechnice nieprzerwanie od początku istnienia, a w fotowoltaice od roku 2012.

Nasza krótka historia i doświadczenie:

POCZĄTEK FIRMY SIĘGA 2010 ROKU.

Naszą działalność rozpoczynaliśmy od wykonywania instalacji elektrycznych przemysłowych oraz automatyki urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Od tego czasu mieliśmy okazję wykonać wiele realizacji elektrycznych w biurach, restauracjach, sklepach czy lokalach usługowych.

OD 2010 ROKU NIEUSTANNIE WSPÓŁPRACUJEMY Z KLIENTEM PRYWATNYM ORAZ BIZNESOWYM.

Równolegle rozwijaliśmy dział instalacji elektrycznych domowych. Od 2010 roku nieustannie współpracujemy z klientem prywatnym oraz biznesowym. Zaczęliśmy również poszerzać nasze usługi w zakresie systemów Smart Home – inteligentnych budynków oraz oświetlenia LED.

W 2012 ROKU POWSTAŁA PIERWSZA WYKONANA PRZEZ NAS INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA, KTÓRA JEDNOCZEŚNIE BYŁA PIERWSZĄ INSTALACJĄ W WIELKOPOLSCE.

W 2012 roku powstała pierwsza wykonana przez nas instalacja fotowoltaiczna, która jednocześnie była pierwszą instalacją w Wielkopolsce. Instalacja o mocy 17kW działa po dzień dzisiejszy bez zarzutu. Doświadczeniem w branży fotowoltaicznej możemy pochwalić się właśnie od roku 2012. Wtedy też zaczęliśmy tworzyć projekty koncepcyjne farm fotowoltaicznych.

W 2015 ROKU ROZPOCZĘLIŚMY REALIZACJE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W BUDYNKACH DEWELOPERSKICH WIELORODZINNYCH…

W 2015 roku rozpoczęliśmy realizacje instalacji elektrycznych w budynkach deweloperskich wielorodzinnych w zakresie instalacji elektrycznych, instalacji automatyki i sterowania wentylacją, systemów SAP.

2021 ROK TO KOLEJNY KAMIEŃ MILOWY W ROZWOJU FIRMY – URUCHOMIENIE PIERWSZEJ FARMY FOTOWOLTAICZNEJ O MOCY 1MW.

2021 rok to kolejny kamień milowy w rozwoju firmy – uruchomienie pierwszej farmy fotowoltaicznej o mocy 1MW, do której przygotowywaliśmy także projekt koncepcyjny. Prace nad przygotowaniem i zaprojektowaniem farmy trwały od kilka lat i zostały zakończone w styczniu 2021 roku uruchomieniem elektrowni wraz z kompleksowymi pomiarami.

NASZ ZESPÓŁ

Maciej Dolata

Dział realizacji inwestycji oraz obsługi klienta biznesowego

biuro@dolata-electric.pl

Maciej Dolata – założyciel i właściciel firmy, absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej na kierunku Elektrotechnika, który ukończył z tytułem magistra inżyniera. Jego doświadczenie w elektrotechnice sięga roku 2005. W pracy jest ekstremalnie dokładny przez co odbiory wewnętrzne są często dla jego pracowników trudniejsze nawet niż końcowe. Zawsze powtarza, że nic nie jest tak dobrze wykonane, żeby nie mogło być lepsze. Pasjonat nowoczesnych technologii, których poznawanie zabrało mu już nie jedną noc. Nie boi się pobrudzić sobie rąk i lubi to, dlatego od czasu do czasu można go zobaczyć na budowie jak pomaga swoim ludziom.

Marta Dolata

Dział obsługi klienta/marketing

marta@dolata-electric.pl

Marta Dolata – współwłaścicielka firmy. W firmie jest odpowiedzialna za dział obsługi klienta, PR oraz marketing. To dzięki niej firma posiada ludzką twarz. Klienci z nią mają zazwyczaj pierwszy kontakt, chętnie każdemu poświęci swój czas i odpowie na wszelkie pytania. Pasjonuje ją budowanie wizerunku firmy oraz nowe technologie. Poświęca długie godziny na to, aby przystępnie i transparentnie pokazać w czym się specjalizuje firma.

NASZA MISJA

Wprowadzać nową jakość w usługach elektrycznych.

NASZA WIZJA

Nasza wizja przyszłości koncentruje się na minimalizacji zanieczyszczeń środowiska oraz wykorzystaniu technologii w ułatwianiu życia codziennego. Stawiamy na prostotę i estetykę w kwestii wyglądu i użyteczności systemów.

NASZ CEL

Być wyznacznikiem najwyższego standardu w realizacji usług elektrycznych.
JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ

KONTAKT Z NAMI


Godziny:

pn-pt 8:00 – 17:00

Telefon:

Elektryka, Smart Home +48 507 077 747
Fotowoltaika +48 575 752 206

Adres:

ul. Główna 6 (lok. 210B)
61-005 Poznań

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
    Zadzwoń do nas! 507 077 747