Dolata Electric » Systemy Smart Home

INTELIGENTNE STEROWANIE TWOIM BUDYNKIEM

Przewodowe i bezprzewodowe systemy Smart Home dające możliwość szybkiego i intuicyjnego zarządzania całym domem poprzez integrację i współpracę wszystkich instalacji.

ZAPROJEKTUJ SWÓJ DZIEŃ Z SYSTEMEM INTELIGENTNEJ AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ.

Automatyka domowa Poznań

KIEDY PRZEBYWASZ W DOMU


Sterowanie i dopasowanie scen świetlnych

Automatyczne podnoszenie/opuszczanie rolet o wyznaczonej porze

Sterowanie domem z poziomu panela lub aplikacji na telefonie

Intuicyjne dostosowanie temperatury do pory dnia/roku

Programowanie kilku urządzeń pod daną aktywność (np. opuszczenie rolet, włączenie TV, ustawienie oświetlenia jednym przyciskiem)

Kontrola rodzicielska urządzeń w pokojach dziecięcych

PODCZAS TWOJEJ NIEOBECNOŚCI


Instalacja alarmowa współpracująca z roletami i kamerami

Oszczędność energii poprzez wyłączenie nieużywanych urządzeń i obniżenie temperatury

Symulacja obecności podczas dłuższej nieobecności

Sterowanie podlewaniem ogrodu z wykorzystaniem prognozy pogody i czujnika wilgotności gleby

Przygotowanie domu na powrót (np. ustawienie odpowiedniej temperatury)

Zdalne sterowanie urządzeniami i instalacjami

Współpracujemy z:

Automatyka domowa w Poznaniu jest możliwa do wykonania, jednak należy skorzystać z usług sprawdzonej i doświadczonej firmy. Inteligentny dom to zbiór zintegrowanych ze sobą systemów, które zwiększają wygodę i ułatwiają codzienne funkcjonowanie, gdyż są odpowiednio zautomatyzowane. Inteligentne mieszkanie lub dom na terenie Poznania nie stanowią dla nas problemu i chętnie podejmiemy się współpracy w tej dziedzinie. Dowiedz się więcej na temat inteligentnych rozwiązań, a z pewnością się do nich przekonasz.

Dowiedz się, czym jest automatyka domowa

Na system inteligentnej automatyki budynkowej może się składać wiele urządzeń, które połączone w integralną całość podwyższą komfort mieszkańców. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób zaprogramujesz urządzenia i jak wiele ich będzie.

System inteligentnego domu można podzielić na bezprzewodowy oraz przewodowy, jednak zarówno jeden, jak i drugi umożliwiają szybką i intuicyjną współpracę wszystkich urządzeń. W instalacje Smart Home mogą wchodzić między innymi:

  • alarmy,
  • oświetlenie,
  • ogrzewanie,
  • klimatyzacje,
  • monitoring.

Co więcej, inteligentny dom to przede wszystkim sterowanie zdalne, z każdego zakątka świata. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, masz kontrolę nad tym, co dzieje się w Twoim domu lub mieszkaniu i możesz szybko reagować.

Dlaczego warto zaufać firmie Dolata Electric?

Nasza firma elektryczna z Poznania gwarantuje rzetelną współpracę opartą o lata praktyki i doświadczenia. Stworzyliśmy wiele realizacji elektrycznych i fotowoltaicznych w wielu lokalach usługowych, domach jednorodzinnych czy nawet w restauracjach. Fotowoltaika w Poznaniu oraz usługi elektryczne w Poznaniu nie mają przed nami tajemnic i podołamy każdemu wyzwaniu. Dzięki współpracy projektanta i profesjonalnej ekipy montażowej zamienimy wymarzony projekt w rzeczywistość, ułatwiającą codzienne funkcjonowanie. Skorzystaj z usług firmy z tradycjami i ogromną wiedzą, a dodatkowo dostaniesz atrakcyjne warunki finansowe.

Zadzwoń do nas! 789 108 169