USŁUGI ELEKTRYCZNE

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?


+12
LAT doświadczenia

JAKOŚĆ

Stawiamy na wysoką jakość oraz estetykę realizacji. Proponujemy tylko sprawdzone wysokiej klasy urządzenia i komponenty w naszych instalacjach. Podczas współpracy z nami otrzymujecie Państwo dostęp do aplikacji zarządzania projektami, która daje możliwość codziennego monitorowania postępu prac. 

BEZPIECZEŃSTWO

Firma Dolata Electric istnieje na rynku ponad 10 lat, dzięki czemu jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Posiadamy pełen pakiet uprawnień i certyfikatów. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. 

Firma Dolata Electric

działa nieprzerwanie na rynku od 2010 roku świadcząc usługi w zakresie elektryki oraz fotowoltaiki. Jesteśmy zespołem inżynierów, posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia, szerokie doświadczenie oraz zaawansowaną wiedzę. Oferujemy Państwu usługi wykonywane na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi wytycznymi, a także bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm w obsłudze.

DORADZTWO

Na każdym etapie realizacji możecie liczyć Państwo na sprawną komunikację z naszym zespołem oraz profesjonalne doradztwo. Nie pozostawiamy nikogo bez pomocy. 

WIEDZA

Posiadamy szeroki zakres zaawansowanej wiedzy inżynieryjnej, na przestrzeni lat zyskaliśmy bogate doświadczenie przy wykonywaniu wielu rozległych i skomplikowanych projektów. 

NASZA OFERTA


Dla domu

Instalacje i usługi elektryczne dla domów jednorodzinnych i mieszkań.

Dla biznesu

Instalacje elektryczne w lokalach usługowych, biurach oraz budynkach przemysłowych.

Pomiary i badania

Pomiary i badania elektryczne odbiorcze i okresowe. Dla firm, domów i mieszkań oraz nietypowych obiektów

Oświetlenie LED

Najwyższej jakości produkty polskich producentów generujące realne oszczędności dla Państwa budynku.

Agregaty

Agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy z automatycznym i ręcznym startem.

Ładowarki

Własna stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Usługi elektryczne dla każdego

Budowa domu, generalny remont, a może modernizacja w firmie? Nasi specjaliści zajmują się usługami elektrycznymi w różnym zakresie. Wykonujemy instalacje, ich przegląd, a także dokonujemy wymiany oraz wyceny. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest to dziedzina dla komfortu oraz bezpieczeństwa, dlatego zapewniamy wysoką jakość usług, protokoły oraz certyfikat gwarancyjny.

Regularny przegląd ma znaczenie

Dla bezpieczeństwa istotne jest wykonywanie okresowych przeglądów instalacji, jakie funkcjonują w domach oraz instytucjach czy firmach. Dzięki nim zdecydowanie łatwiej jest uniknąć awarii, która może powodować zagrożenie dla zdrowia, ale też konieczność kosztownej naprawy, a nawet wymiany. Z tego powodu tak kluczowym aspektem jest sprawdzenie instalacji elektrycznej. Cena w Poznaniu zależy od wielu czynników. Najważniejszym jest liczba punktów, które należy zbadać. Kolejne istotne kwestie to konieczność dużej ingerencji w ścianach, materiał, z jakiego są one wykonane oraz odległość złącza kablowego. Jeśli więc chodzi o przegląd instalacji elektrycznej, cena w Poznaniu jest zależna właśnie od tych elementów.

Wymiana instalacji elektrycznych. Poznań miejscem naszego działania

Zdajemy sobie sprawę, że dla wygody bardzo często konieczna jest modernizacja układu. Wynika to również z kwestii bezpieczeństwa oraz możliwości zastosowania nowych rozwiązań. Wymiana instalacji elektrycznych w Poznaniu to też usługa, którą oferujemy. Gwarantujemy, że nowy układ będzie funkcjonował znacznie efektywniej oraz bezpieczniej.

Sprawdź, ile to kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. Najpierw zostanie dla Ciebie przygotowana wycena instalacji elektrycznej. Poznań to miejsce, w którym zapraszamy do naszej siedziby. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego. O zakresie prac do wykonania oraz kosztach i czasowej perspektywie zakończenia usługi dowiesz się, zanim podpiszemy umowę.

JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ

KONTAKT Z NAMI


Godziny:

pn-pt 8:00 – 17:00

Adres:

ul. Główna 6 (lok. 210B)
61-005 Poznań

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
    Zadzwoń do nas! 507 077 747