Dolata Electric » Usługi elektryczne
Ponad 12 lat doświadczenia

Na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku, realizując inwestycje z zakresu instalacji elektrycznych (w tym pomiary elektryczne) oraz fotowoltaiki. Jesteśmy zespołem inżynierów, mamy wszelkie wymagane uprawnienia, szerokie doświadczenie oraz zaawansowaną wiedzę. Oferujemy Państwu nasze usługi wykonywane na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi wytycznymi, a także bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm. Nasze usługi elektryczne świadczymy nie tylko na terenie Poznania, ale także całej Wielkopolski. Podejmujemy współpracę z zakładami przemysłowymi, biurami, lokalami usługowymi i halami produkcyjnymi.

Dolata Electric to rodzinna firma działająca w Poznaniu i okolicach. Nasi specjaliści zajmują się usługami elektrycznymi obejmującymi opracowywanie i wdrażanie usprawnień elektrycznych – w tym modernizację firm mało i wielkopowierzchniowych. Od lat działamy w tym sektorze, dlatego doskonale wiemy, co zrobić, aby Twoje przedsiębiorstwo otrzymało nowoczesne rozwiązania!

Skontaktuj się z nami – znajdziemy rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy!

Nasza oferta


Skontaktuj się z nami – znajdziemy rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy!

uslugi-elektryczne-4

Instalacje elektryczne dla firm

Prowadzimy kompleksowy montaż instalacji elektrycznych dla firm na terenie Wielkopolski. Wiemy, jak planować i wykonywać profesjonalne inwestycje z zakresu elektrycznego – działamy szybko i sprawnie, przy jednoczesnej dbałości o detale. Nasze usługi elektryczne w Poznaniu i okolicznych miejscowościach od lat cieszą się uznaniem przedsiębiorców.

uslugi-elektryczne-1

Modernizacja instalacji elektrycznej

Nasza firma oferuje kompleksową usługę wymiany instalacji elektrycznych, gwarantując, że nowy układ będzie działał znacznie efektywniej i bezpieczniej. Rozumiemy znaczenie nieprzerwanej i niezawodnej pracy tych zespołów, dlatego nasz zespół specjalistów zadba o każdy aspekt modernizacji, od projektowania po wykonanie i testowanie. W zakresie naszych usług są także instalacje teletechniczne, do których zaliczamy okablowanie standardowe, strukturalne, certyfikowane oraz kable światłowodowe.

uslugi-elektryczne-1

Oświetlenie LED

Oferujemy modernizację, montaż oraz projektowanie podstawowego i awaryjnego oświetlenia LED w Poznaniu dla firm, biur i zakładów przemysłowych. Działamy na polskich produktach, które gwarantują najwyższą jakość i trwałość.

uslugi-elektryczne-2

Pomiary i badania elektryczne

Nasi eksperci przeprowadzają także pomiary i badania elektryczne okresowe i odbiorcze (odbiory instalacji elektrycznych). Dzięki temu możemy wdrożyć plan optymalizacyjny i dopasować rozwiązania współgrające z systemem działania Twojego przedsiębiorstwa. Pomagamy wdrażać innowacyjne technologie, które przyczyniają się do redukcji kosztów eksploatacyjnych i zwiększenia efektywności zużycia energii.

uslugi-elektryczne-solar (1)

Instalacja fotowoltaiczna

Dolata Electric to również firma elektryczna z Poznania, która zamontuje panele słoneczne kompatybilne z użyciem energii. Fotowoltaika dla firm to niezależność energetyczna, ponieważ energia pozyskiwana przy pomocy paneli solarnych jest w stanie całkowicie pokryć zapotrzebowanie całego przedsiębiorstwa.

Cena naszych usług elektrycznych
– Poznań i cała Wielkopolska


Cennik naszych usług w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Przy wycenie bierzemy pod uwagę szereg czynników, takich jak indywidualne wytyczne projektowe, liczba punktów, zakres prac, typ materiałów budowlanych czy stopień zaawansowania danej instalacji. Dzięki temu każdy klient otrzymuje ofertę skrojoną na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych, która jest dopasowana do jego celów i potrzeb projektowych. Jednocześnie znajduje się tam indywidualny ustalony podczas wspólnych konsultacji harmonogram i plan działania opisujący każdy etap współpracy.

Dolata Electric – profesjonalizm, doświadczenie i wiedza


specjalistyczna wiedza 150×150

Niezbędne kwalifikacje i wiedza

Nasz zespół to wykwalifikowani inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem przy wymagających budowach i konstrukcjach, którzy mają konieczne uprawnienia do wykonywania tego rodzaju prac elektrycznych. Dzięki temu możemy zaoferować Ci innowacyjne rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, wydajności i jakości. Wszyscy specjaliści mają aktualne uprawnienia elektryczne oraz szkolenia BHP i UDT do kierowania podnośnikami.

Niezbędne kwalifikacje 150×150

Stabilność inwestycji

Jesteśmy na rynku już ponad 10 lat. Mamy własnych dostawców, którzy gwarantują nam dostępność wszystkich niezbędnych materiałów i urządzeń. Dzięki temu możemy brać pełną odpowiedzialność za nasze projekty.

niezaleznosc

Bezpieczeństwo

Modernizacja i wymiana instalacji elektrycznych w Poznaniu są niezbędne zarówno dla zwiększenia wygody użytkowania, jak i dla zapewnienia bezpieczeństwa obiektów. W miarę starzenia się istniejących systemów elektrycznych i zmiany standardów technologicznych modernizacja staje się kluczowym działaniem, pozwalającym na integrację nowych, bardziej efektywnych i bezpiecznych rozwiązań. Zarówno podczas zakładania nowych instalacji, jak i modernizując te już istniejące, dajemy gwarancję oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze prace. Doświadczenie i podporządkowanie restrykcyjnym normom jakościowym to fundament bezpiecznej instalacji.

doświadczenie 150×150

Terminowość

Rozumiemy, że każda przerwa w dostawie energii elektrycznej może powodować znaczne niedogodności, dlatego zobowiązujemy się do przestrzegania ustalonych terminów i harmonogramu na wykonywanie instalacji elektrycznych, minimalizując jakiekolwiek zakłócenia w codziennym funkcjonowaniu obiektów naszych klientów. Inwestycję nadzoruje dedykowany kierownik projektu, którego zadaniem jest terminowe zarządzanie pracami. Dzięki umiejętności prowadzenia projektów i rozbudowanemu zespołowi z kwalifikacjami zawsze dotrzymujemy terminów.

zawady-10-poznan-dolata

Zadzwoń i zapytaj o darmową wycenę – numer


Stacjonarnie działamy w Poznaniu, dlatego zapraszamy do siedziby firmy Dolata Electric. Biorąc pod uwagę wszystkie wytyczne, tworzymy plan, który z Tobą omówimy i według którego rozpoczniemy prace montażu lub modernizacji instalacji elektrycznych. O zakresie prac do wykonania oraz kosztach i czasowej perspektywie zakończenia usługi dowiesz się, zanim podpiszemy umowę. Stawiamy bowiem na klarowną współpracę z naszymi klientami. Wiemy, że cena to ważny czynnik, który w wielu przypadkach odpowiada za decyzję, dlatego chcemy, abyś miał/a pewność co do warunków finansowych naszych usług i projektów.

Regularny przegląd ma znaczenie! Profesjonalne usługi elektryczne z Dolata Electric


Przeglądy okresowe instalacji elektrycznych pełnią niezwykle ważną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa w różnego rodzaju obiektach — od hal magazynowych i produkcyjnych, przez instytucje publiczne, aż po przedsiębiorstwa. Regularna kontrola pozwala nie tylko na wykrywanie i eliminowanie bieżących problemów, ale także na przewidywanie potencjalnych zagrożeń. Dzięki temu można unikać sytuacji awaryjnych, które mogą nie tylko narazić na szwank zdrowie i życie ludzi, ale również prowadzić do znacznych strat finansowych związanych z naprawami czy wymianą całego systemu elektrycznego.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie przeglądów instalacji elektrycznych. Rozumiejąc dynamiczny rozwój technologiczny i rosnące wymagania w zakresie efektywności energetycznej, specjalizujemy się w doradztwie dotyczącym nowoczesnych rozwiązań.

Wymiana instalacji elektrycznej w Poznaniu to inwestycja w przyszłość — zapewnia nie tylko wyższy poziom bezpieczeństwa, ale także lepszą adaptację do zmieniających się potrzeb technologicznych i efektywności energetycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu klient może być pewny, że otrzyma usługę na najwyższym poziomie.

Nasze wybrane realizacje


Modernizacja instalacji elektrycznej w hotelu

Instalacja elektryczna w markecie spożywczym

Instalacja elektryczna i teletechniczna hali magazynowej

Instalacja elektryczna w Showroomie

Wyślij nam szybkie zapytanie ofertowe
    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dolata Electric. Polityka Prywatności

    Zadzwoń do nas! 789 108 169