Dolata Electric » Usługi elektryczne

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?


+12
LAT doświadczenia

JAKOŚĆ

Stawiamy na wysoką jakość oraz estetykę realizacji. Proponujemy tylko sprawdzone wysokiej klasy urządzenia i komponenty w naszych instalacjach. Podczas współpracy z nami otrzymujecie Państwo dostęp do aplikacji zarządzania projektami, która daje możliwość codziennego monitorowania postępu prac. 

BEZPIECZEŃSTWO

Firma Dolata Electric istnieje na rynku ponad 10 lat, dzięki czemu jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Posiadamy pełen pakiet uprawnień i certyfikatów. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. 

Firma Dolata Electric

działa nieprzerwanie na rynku od 2010 roku świadcząc usługi w zakresie elektryki oraz fotowoltaiki. Jesteśmy zespołem inżynierów, posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia, szerokie doświadczenie oraz zaawansowaną wiedzę. Oferujemy Państwu usługi wykonywane na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi wytycznymi, a także bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm w obsłudze.

DORADZTWO

Na każdym etapie realizacji możecie liczyć Państwo na sprawną komunikację z naszym zespołem oraz profesjonalne doradztwo. Nie pozostawiamy nikogo bez pomocy. 

WIEDZA

Posiadamy szeroki zakres zaawansowanej wiedzy inżynieryjnej, na przestrzeni lat zyskaliśmy bogate doświadczenie przy wykonywaniu wielu rozległych i skomplikowanych projektów. 

NASZA OFERTA


Usługi elektryczne Poznań

Dla domu

Instalacje i usługi elektryczne dla domów jednorodzinnych i mieszkań.

Dla biznesu

Instalacje elektryczne w lokalach usługowych, biurach oraz budynkach przemysłowych.

Pomiary i badania

Pomiary i badania elektryczne odbiorcze i okresowe. Dla firm, domów i mieszkań oraz nietypowych obiektów

Oświetlenie LED

Najwyższej jakości produkty polskich producentów generujące realne oszczędności dla Państwa budynku.

Agregaty

Agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy z automatycznym i ręcznym startem.

Ładowarki

Własna stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Usługi elektryczne dla każdego

Dolata Electric to rodzinna firma prowadząca usługi elektryczne w Poznaniu i okolicach, działająca nieprzerwanie od 2010 roku. Budowa domu, generalny remont, a może modernizacja w firmie? Nasi specjaliści zajmują się usługami elektrycznymi w różnym zakresie. Montaż i wykonywanie instalacji elektrycznych od podstaw nie są nam obce i z chęcią pomożemy klientom z Poznania.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest to dziedzina dla komfortu oraz bezpieczeństwa, dlatego zapewniamy wysoką jakość usług, protokoły oraz certyfikat gwarancyjny. Dolata Electric to również firma fotowoltaiczna z Poznania, która zamontuje panele słoneczne kompatybilne z użyciem energii.

Regularny przegląd ma znaczenie

Dla bezpieczeństwa istotne jest wykonywanie okresowych przeglądów instalacji, jakie funkcjonują w domach oraz instytucjach czy firmach. Dzięki nim zdecydowanie łatwiej uniknąć awarii, która może powodować zagrożenie dla zdrowia, ale też konieczność kosztownej naprawy, a nawet wymiany. Z tego powodu tak kluczowym aspektem jest sprawdzenie instalacji elektrycznej. Cena w Poznaniu zależy od wielu czynników. Najważniejszym jest liczba punktów, które należy zbadać. Kolejne istotne kwestie to konieczność dużej ingerencji w ścianach, materiał, z jakiego są wykonane oraz odległość złącza kablowego. Przegląd i wymiana instalacji elektrycznej w Poznaniu są zależne cenowo od powyższych czynników.

Wymiana instalacji elektrycznych. Poznań miejscem naszego działania

Zdajemy sobie sprawę, że dla wygody bardzo często konieczna jest modernizacja układu. Wynika to również z kwestii bezpieczeństwa oraz możliwości zastosowania nowych rozwiązań. Wymiana instalacji elektrycznych w Poznaniu to także usługa, którą oferujemy. Gwarantujemy, że nowy układ będzie funkcjonował znacznie efektywniej, a sztab naszych pracowników zadba o to pod każdym względem.

Sprawdź, ile to kosztuje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i przedstaw nam swoje oczekiwania. Stacjonarnie działamy w Poznaniu, dlatego zapraszamy do siedziby firmy Dolata Electric. Biorąc pod uwagę wszystkie wytyczne, tworzymy plan, który Ci przedstawiamy i według którego rozpoczniemy prace. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego. O zakresie prac do wykonania oraz kosztach i czasowej perspektywie zakończenia usługi dowiesz się, zanim podpiszemy umowę.

Usługi oferowane przez Dolata Electric to także:

Zadzwoń do nas! 507 077 747