Dolata Electric » Usługi elektryczne

NASZA OFERTA

Usługi elektryczne Poznań


uslugi-elektryczne-4

Instalacje i usługi elektryczne w firmach, zakładach przemysłowych, biurach, lokalach użytkowych itd. Kompleksowa realizacja inwestycji z zakresu elektrycznego.

uslugi-elektryczne-1

Modernizacje, montaż oraz projektowanie podstawowego i awaryjnego oświetlenia LED dla firm, biur i zakładów przemysłowych. Polski produkt.

uslugi-elektryczne-2

Pomiary i badania elektryczne okresowe i odbiorcze. Oferta dla firm, wspólnot oraz domów i mieszkań.

uslugi-elektryczne-3

Wykonawstwo i modernizacje instalacji elektrycznych dla domów jednorodzinnych

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?


+12 LAT

doświadczenia

Firma Dolata Electric

działa nieprzerwanie na rynku od 2010 roku realizując inwestycje z zakresu instalacji elektrycznych oraz fotowoltaiki. Jesteśmy zespołem inżynierów, posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia, szerokie doświadczenie oraz zaawansowaną wiedzę. Oferujemy Państwu usługi wykonywane na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi wytycznymi, a także bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm w obsłudze.

GWARANTUJEMY


doświadczenie 150×150

Wieloletnie doświadczenie

specjalistyczna wiedza 150×150

Specjalistyczna wiedza

Niezbędne kwalifikacje 150×150

Niezbędne kwalifikacje

Gwarancja 150×150

Gwarancja powykonawcza

polska firma 150×150

Polska firma

Nasze wybrane realizacje

Wyślij nam szybkie zapytanie ofertowe
  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dolata Electric. Polityka Prywatności

  Więcej informacji

  Usługi elektryczne Poznań dla każdego

  Dolata Electric to rodzinna firma prowadząca usługi elektryczne w Poznaniu i okolicach, działająca nieprzerwanie od 2010 roku. Budowa domu, generalny remont, a może modernizacja w firmie? Nasi specjaliści zajmują się usługami elektrycznymi w różnym zakresie. Montaż i wykonywanie instalacji elektrycznych od podstaw nie są nam obce i z chęcią pomożemy klientom z Poznania.

  Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zajmiemy się montażem instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych, lokalach gastronomicznych, halach magazynowych i innych budynkach na terenie Poznania i innych miast Polski. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest to dziedzina dla komfortu oraz bezpieczeństwa, dlatego zapewniamy wysoką jakość usług, protokoły oraz certyfikat gwarancyjny. Dbamy także o estetykę, dostosowując ją do rodzaju i przeznaczenia danego pomieszczenia. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, żeby zapewnić Ci najwyższą jakość usługi oraz bezpieczeństwo. W zakres naszych usług wchodzi dostawa niezbędnych urządzeń, wykonanie pomiarów odbiorczych, a także przygotowanie projektu instalacji.

  Dolata Electric to również firma fotowoltaiczna z Poznania, która zamontuje panele słoneczne kompatybilne z użyciem energii. Dzięki temu osiągniesz niezależność energetyczną, ponieważ energia pozyskiwana przy pomocy paneli solarnych jest w stanie całkowicie pokryć zapotrzebowanie całego gospodarstwa domowego, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. Ważne jest jednak, by odpowiednio dobrać liczbę i moc ogniw fotowoltaicznych do planowanego zużycia prądu. Nie musisz się tym jednak martwić. Przed przystąpieniem do pracy nasi specjaliści dokonają bezpłatnego audytu, w czasie którego dobiorą panele do Twoich potrzeb. Instalacje montujemy na niemal każdym typie podłoża – na dachach skośnych, dachach płaskich, wiatach czy na gruncie.

  Wymiana instalacji elektrycznych. Poznań miejscem naszego działania

  Zdajemy sobie sprawę, że dla wygody bardzo często konieczna jest modernizacja układu. Wynika to również z kwestii bezpieczeństwa oraz możliwości zastosowania nowych rozwiązań. Wymiana instalacji elektrycznych w Poznaniu to także usługa, którą oferujemy. Gwarantujemy, że nowy układ będzie funkcjonował znacznie efektywniej, a sztab naszych pracowników zadba o to pod każdym względem. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z ustalonym terminem.

  Regularny przegląd ma znaczenie

  Dla bezpieczeństwa istotne jest wykonywanie okresowych przeglądów instalacji, jakie funkcjonują w domach oraz instytucjach czy firmach. Dzięki nim zdecydowanie łatwiej uniknąć awarii, która może powodować zagrożenie dla zdrowia, ale też konieczność kosztownej naprawy, a nawet wymiany. Z tego powodu tak kluczowym aspektem jest sprawdzenie instalacji elektrycznej. Służymy także radą w sprawie modernizacji instalacji elektrycznej. Chętnie podpowiemy, jak wprowadzić oszczędności w zakresie wykorzystywania energii. Cena w Poznaniu zależy od wielu czynników. Najważniejszym jest liczba punktów, które należy zbadać. Kolejne istotne kwestie to konieczność dużej ingerencji w ścianach, materiał, z jakiego są wykonane oraz odległość złącza kablowego. Przegląd i wymiana instalacji elektrycznej w Poznaniu są zależne cenowo od powyższych czynników.

  Sprawdź, ile to kosztuje

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i przedstaw nam swoje oczekiwania. Stacjonarnie działamy w Poznaniu, dlatego zapraszamy do siedziby firmy Dolata Electric. Biorąc pod uwagę wszystkie wytyczne, tworzymy plan, który Ci przedstawiamy i według którego rozpoczniemy prace. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego. O zakresie prac do wykonania oraz kosztach i czasowej perspektywie zakończenia usługi dowiesz się, zanim podpiszemy umowę. Nie masz pewności, jaka instalacja elektryczna sprawdzi się najlepiej w konkretnym pomieszczeniu? Bez obaw – nie musisz się na tym znać. Działamy na rynku już od piętnastu lat, więc mamy znaczne doświadczenie w branży. Nasi specjaliści profesjonalnie dobiorą więc instalację elektryczną do potrzeb lokalu.

  Nie mamy jednego konkretnego cennika, ponieważ dobrze rozumiemy, że każdy budynek ma inną specyfikę, a jego użytkownicy – inne wymagania. Koszty usługi dostosujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów.

  Usługi oferowane przez Dolata Electric to także:

  Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz poznać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

  Instalacje elektryczne na terenie Województwa Wielkopolskiego

  Zadzwoń do nas! 789 108 169