Dolata Electric » Usługi elektryczne

NASZA OFERTA

Usługi elektryczne Poznań


Dla domu

Instalacje i usługi elektryczne dla domów jednorodzinnych i mieszkań.

Dla biznesu

Instalacje elektryczne w lokalach usługowych, biurach oraz budynkach przemysłowych.

Pomiary i badania

Pomiary i badania elektryczne odbiorcze i okresowe. Dla firm, domów i mieszkań oraz nietypowych obiektów

Oświetlenie LED

Najwyższej jakości produkty polskich producentów generujące realne oszczędności dla Państwa budynku.

Agregaty

Agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy z automatycznym i ręcznym startem.

Farmy fotowoltaiczne

Kompleksowa obsługa pod kątem okablowania DC, podłączania, programowania, uruchamiania.

Wyślij nam szybkie zapytanie ofertowe
  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dolata Electric. Polityka Prywatności

  DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?


  +12 LAT doświadczenia

  Firma Dolata Electric istnieje na rynku ponad 10 lat, dzięki czemu jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Posiadamy pełen pakiet uprawnień i certyfikatów. Na każdą inwestycję dajemy 5 lat gwarancji powykonawczej.

  Każdy projekt przeprowadzamy zgodnie ze sztuką od początku do końca. Zawieramy z klientem umowę, nie wymagamy zaliczek na nasze prace, rozliczamy się na podstawie z góry określonego harmonogramu. Budowa jest zakończona pomiarami, schematem i opisem rozdzielni.

  Firma Dolata Electric

  działa nieprzerwanie na rynku od 2010 roku świadcząc usługi elektryczne w zakresie elektryki oraz fotowoltaiki. Jesteśmy zespołem inżynierów, posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia, szerokie doświadczenie oraz zaawansowaną wiedzę. Oferujemy Państwu usługi wykonywane na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi wytycznymi, a także bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm w obsłudze.

  Posiadamy własną stałą ekipę wykonawców. Na każdym etapie realizacji możecie liczyć Państwo na sprawną komunikację z naszym zespołem oraz profesjonalne doradztwo. Dzięki kilkuosobowej ekipie realizacje przeprowadzamy skutecznie oraz bez opóźnień.

  Posiadamy szeroki zakres wiedzy inżynieryjnej, na przestrzeni lat zyskaliśmy bogate doświadczenie przy wykonywaniu wielu zróżnicowanych oraz zaawansowanych projektów. Proponujemy tylko sprawdzone urządzenia i komponenty w naszych instalacjach. 

  GWARANTUJEMY


  Projekt bez tytułu (35)

  5 lat gwarancji powykonawczej

  Projekt bez tytułu (41)

  Umowa wykonawcza bez zaliczek

  Niezmienna cena

  Projekt bez tytułu (33)

  Kilkuosobowa ekipa

  Projekt bez tytułu (38)

  Dostęp do aplikacji postępu prac

  Nasze wybrane realizacje

  Instalacja elektryczna w lokalu gastronomicznym

  Market wielkopowierzchniowy

  Oświetlenie LED w hali magazynowej

  Instalacja elektryczna w showroom'ie

  Więcej informacji

  Usługi elektryczne Poznań dla każdego

  Dolata Electric to rodzinna firma prowadząca usługi elektryczne w Poznaniu i okolicach, działająca nieprzerwanie od 2010 roku. Budowa domu, generalny remont, a może modernizacja w firmie? Nasi specjaliści zajmują się usługami elektrycznymi w różnym zakresie. Montaż i wykonywanie instalacji elektrycznych od podstaw nie są nam obce i z chęcią pomożemy klientom z Poznania.

  Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zajmiemy się montażem instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych, lokalach gastronomicznych, halach magazynowych i innych budynkach na terenie Poznania i innych miast Polski. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest to dziedzina dla komfortu oraz bezpieczeństwa, dlatego zapewniamy wysoką jakość usług, protokoły oraz certyfikat gwarancyjny. Dbamy także o estetykę, dostosowując ją do rodzaju i przeznaczenia danego pomieszczenia. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, żeby zapewnić Ci najwyższą jakość usługi oraz bezpieczeństwo. W zakres naszych usług wchodzi dostawa niezbędnych urządzeń, wykonanie pomiarów odbiorczych, a także przygotowanie projektu instalacji.

  Dolata Electric to również firma fotowoltaiczna z Poznania, która zamontuje panele słoneczne kompatybilne z użyciem energii. Dzięki temu osiągniesz niezależność energetyczną, ponieważ energia pozyskiwana przy pomocy paneli solarnych jest w stanie całkowicie pokryć zapotrzebowanie całego gospodarstwa domowego, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. Ważne jest jednak, by odpowiednio dobrać liczbę i moc ogniw fotowoltaicznych do planowanego zużycia prądu. Nie musisz się tym jednak martwić. Przed przystąpieniem do pracy nasi specjaliści dokonają bezpłatnego audytu, w czasie którego dobiorą panele do Twoich potrzeb. Instalacje montujemy na niemal każdym typie podłoża – na dachach skośnych, dachach płaskich, wiatach czy na gruncie.

  Wymiana instalacji elektrycznych. Poznań miejscem naszego działania

  Zdajemy sobie sprawę, że dla wygody bardzo często konieczna jest modernizacja układu. Wynika to również z kwestii bezpieczeństwa oraz możliwości zastosowania nowych rozwiązań. Wymiana instalacji elektrycznych w Poznaniu to także usługa, którą oferujemy. Gwarantujemy, że nowy układ będzie funkcjonował znacznie efektywniej, a sztab naszych pracowników zadba o to pod każdym względem. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z ustalonym terminem.

  Regularny przegląd ma znaczenie

  Dla bezpieczeństwa istotne jest wykonywanie okresowych przeglądów instalacji, jakie funkcjonują w domach oraz instytucjach czy firmach. Dzięki nim zdecydowanie łatwiej uniknąć awarii, która może powodować zagrożenie dla zdrowia, ale też konieczność kosztownej naprawy, a nawet wymiany. Z tego powodu tak kluczowym aspektem jest sprawdzenie instalacji elektrycznej. Służymy także radą w sprawie modernizacji instalacji elektrycznej. Chętnie podpowiemy, jak wprowadzić oszczędności w zakresie wykorzystywania energii. Cena w Poznaniu zależy od wielu czynników. Najważniejszym jest liczba punktów, które należy zbadać. Kolejne istotne kwestie to konieczność dużej ingerencji w ścianach, materiał, z jakiego są wykonane oraz odległość złącza kablowego. Przegląd i wymiana instalacji elektrycznej w Poznaniu są zależne cenowo od powyższych czynników.

  Sprawdź, ile to kosztuje

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i przedstaw nam swoje oczekiwania. Stacjonarnie działamy w Poznaniu, dlatego zapraszamy do siedziby firmy Dolata Electric. Biorąc pod uwagę wszystkie wytyczne, tworzymy plan, który Ci przedstawiamy i według którego rozpoczniemy prace. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego. O zakresie prac do wykonania oraz kosztach i czasowej perspektywie zakończenia usługi dowiesz się, zanim podpiszemy umowę. Nie masz pewności, jaka instalacja elektryczna sprawdzi się najlepiej w konkretnym pomieszczeniu? Bez obaw – nie musisz się na tym znać. Działamy na rynku już od piętnastu lat, więc mamy znaczne doświadczenie w branży. Nasi specjaliści profesjonalnie dobiorą więc instalację elektryczną do potrzeb lokalu.

  Nie mamy jednego konkretnego cennika, ponieważ dobrze rozumiemy, że każdy budynek ma inną specyfikę, a jego użytkownicy – inne wymagania. Koszty usługi dostosujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów.

  Usługi oferowane przez Dolata Electric to także:

  Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz poznać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

  Instalacje elektryczne na terenie Województwa Wielkopolskiego

  Zadzwoń do nas! 789 108 169