Dolata Electric » Instalacje elektryczne dla Firm

Dostarczamy i montujemy instalacje elektryczne dla firm i jednostek użyteczności publicznej. Przeprowadzamy także badania i pomiary elektryczne – końcowe (przed odbiorem) i okresowe (kontrolne). Usługi elektryczne świadczymy w Poznaniu i całej Wielkopolsce. Najważniejszymi cechami nowoczesnych instalacji elektrycznych są niezawodność, precyzja i ekonomiczność. W Dolata Electric w Poznaniu tworzymy rozwiązania dla biznesu, które nie tylko spełniają te kryteria, ale także daleko poza nie wykraczają.

Z naszych usług elektrycznych korzystają m.in.:


biura-ikona

Biura

edukacja-ikona

Budynki edukacji szkolnej

fabryka-ikona

Zakłady przemysłowe

szpital-ikona

Szpitale i kliniki

magazyn ikona

Hale i magazyny

sklep-ikona

Sklepy

uslugi-ikona

Budynki usługowe

wykonawcy-ikona

Generalni wykonawcy

Instalacje elektryczne dla firm – montaż i odbiór


Montaż i wymiana instalacji elektrycznej w Poznaniu i Wielkopolsce

Nasze usługi obejmują kompleksowy montaż instalacji elektrycznych w firmach i instytucjach – na terenie Poznania i całej Wielkopolski. Ofertę kierujemy do przedsiębiorstw działających zarówno na rynku przemysłowym, jak i w sektorze usług bądź handlu. Wykonujemy pełne instalacje w sklepach, restauracjach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, lokalach usługowych, a także w dużych halach, magazynach i całych zakładach przemysłowych. Dostarczamy profesjonalne – efektywne, bezpieczne i niezawodne – instalacje elektryczne, a także modernizujemy obecne (kompleksowa wymiana instalacji elektrycznej).

Profesjonalna instalacja elektryczna – od dostawy komponentów przez montaż po odbiór

Jako profesjonalna firma elektryczna w Poznaniu realizujemy każdy etap wykonania instalacji elektrycznej – również dostarczamy komponenty i przygotujemy prace do odbioru. Po montażu instalacji elektrycznych przeprowadzamy badania/pomiary końcowe oraz przygotowujemy protokoły i dokumenty niezbędne do odbioru prac. Zakres naszych usług elektrycznych obejmuje również okresowe pomiary, potrzebne do kontroli i utrzymania instalacji: zapewnienia jej niezawodności i długowieczności. Ponadto wykonujemy audyty i plany modernizacji instalacji elektrycznej: znajdujemy i eliminujemy jej słabe punkty takie jak zbędne obciążenia, które generują koszty.

Instalatorstwo elektryczne w Poznaniu dla sektora biznesowego

Zdajemy sobie sprawę, że każdy biznes ma inne wymagania – które trzeba przełożyć na całe zaplecze techniczne, także na instalację elektryczną. Dlatego też każdy system projektujemy z uwzględnieniem specyficznych potrzeb Klientów w zakresie wydajności i obsługi, biorąc pod uwagę aspekt energooszczędności, a więc ekonomiczności inwestycji. Realizujemy zarówno złożone przemysłowe instalacje, w tym z zasilaniem PV, jak i mniej skomplikowane systemy: zawsze z dbałością o detale oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa. Usługi elektryczne uzupełniamy również o nowoczesne instalacje oświetlenia LED i systemy teletechniczne m.in. podłączenie do sieci, systemy alarmowe, monitoring itp.

Gwarantujemy


doświadczenie 150×150

Wieloletnie doświadczenie

specjalistyczna wiedza 150×150

Specjalistyczna wiedza

Niezbędne kwalifikacje 150×150

Niezbędne kwalifikacje

gwarancja-2024-150x150_01

Gwarancja powykonawcza

Polska-icon_01

Polska firma

Montaż instalacji elektrycznych
w Poznaniu z Dolata Electric


Z Dolata Electric instalacje elektryczne przemysłowe i dla biznesu to nie tylko usługa – to przemyślane rozwiązania, które pomogą Państwa firmie wykorzystać maksimum potencjału. Z nami jako partnerem w dziedzinie elektryki zobaczycie Państwo różnicę oraz odczujecie liczne korzyści w codziennej pracy przedsiębiorstwa. Łączymy specjalistyczną wiedzę, kwalifikacje, uprawnienia zawodowe i profesjonalne podejście do pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Na wszystkie usługi oferujemy gwarancję powykonawczą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez formularz lub mailowego – przygotujemy indywidualną ofertę wykonania: montażu lub modernizacji instalacji elektrycznych.

Wybrane realizacje dla klientów biznesowych


Modernizacja oświetlenia w firmie produkcyjnej

Oświetlenie LED w hali magazynowej

Zewnętrzne oświetlenie terenu firmy

Sterowanie oświetleniem DALI w lokalu biurowo-usługowym

Wyślij nam szybkie zapytanie ofertowe
    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dolata Electric. Polityka Prywatności

    Zadzwoń do nas! 789 108 169