Dolata Electric » Instalacje teletechniczne

Jako firma elektryczna z doświadczeniem w branży oferujemy usługi dla klientów biznesowych. Działamy w biurach, zakładach produkcyjnych, magazynach czy budynkach użyteczności publicznej w zakresie instalacji i serwisu systemów alarmowych, montażu i konfiguracji sieci LAN, instalacji przewodów telefonicznych i telewizyjnych oraz montażu interkomów. Nasza oferta instalacji teletechnicznych zaprojektowana jest z myślą o bezpieczeństwie, niezawodności i efektywności sygnałów. Cieszymy się nieprzerwanym zaufaniem naszych klientów już od ponad 12 lat. Wyspecjalizowana kadra, wysokiej jakości komponenty i doświadczenie w projektowaniu, montowaniu i podłączaniu okablowania do instalacji – to właśnie fundament naszej działalności. Stawiamy na profesjonalne rozwiązania, dlatego też nasze instalacje teletechniczne obejmujemy wieloletnią gwarancją.

Poznaj naszą ofertę instalacji teletechnicznych na terenie Wielkopolski


Instalacje teletechniczne to zbiór infrastruktury i urządzeń służących do przesyłania, odbierania oraz przetwarzania danych i sygnałów telekomunikacyjnych. Obejmują one różne systemy komunikacyjne, takie jak telefonia, telewizja kablowa, internet szerokopasmowy, a także systemy bezpieczeństwa, kontroli dostępu, monitoringu wizyjnego itp.

okablowanie-ikona-1

Instalacje okablowania strukturalnego standardowe oraz certyfikowane z 25-letnią gwarancją

swiatlowod-ikona

Instalacje światłowodowe

kamera-ikona

Systemy monitoringu CCTV IP

domofon-ikona

Systemy domofonowe i KD

sswin-ikona

Systemy alarmowe SSWIN

alarm-ikona

Systemy Sygnalizacji Pożaru (SSP)

wentylacja-ikona

Systemy oddymiania

przyzywowe-ikona

Systemy przyzywowe

Mamy świadomość, że bezpieczeństwo i sprawna komunikacja są kluczem do efektywnego działania, dlatego w ramach kompletnej realizacji instalacji elektrycznych oferujemy specjalistyczne certyfikowane systemy okablowania telekomunikacyjnego, Systemy Sygnalizacji Pożarowej SSP oraz systemy monitoringu wizyjnego CCTV. Montaż systemów alarmowych na terenie Poznania i okolic to proces, który da Ci pewność, że zarówno pracownicy, jak i firmowe mienie są dobrze chronieni.

Szeroka oferta


cables-attached-ports-generative-ai

Instalacje teletechniczne

Nasze certyfikowane instalacje okablowania strukturalnego charakteryzują się 25-letnią gwarancją. Zapewniamy Państwu zaawansowane systemy okablowania zaprojektowane tak, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta i jednocześnie zapewnić możliwość przyszłej rozbudowy oraz rekonfiguracji. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem sieci teleinformatycznych, dzięki czemu nasza usługa charakteryzuje się najwyższą jakością oraz niezawodnością.

Systemy sygnalizacji pożarowej SSP

Kluczowe dla bezpieczeństwa pożarowego obiektu, zapewniają szybkie rozpoznanie zagrożenia, powiadamianie i sterowanie innymi urządzeniami wg scenariusza pożarowego. Dzięki temu zapobiegają rozprzestrzenianiu się pożaru oraz pomagają w sprawnej akcji ewakuacyjnej. Urządzenia kontrolne i monitorujące pozwalają na wczesne i bezbłędne identyfikowanie zagrożenia oraz natychmiastowe informowanie o pożarze.

fire-alarm-wall
closeup-cctv-camera-wall

Systemy monitoringu CCTV

Zapewnij stałą kontrolę oraz zabezpiecz swój obiekt dzięki kamerom CCTV. Dostarczamy zaawansowane systemy monitoringu IP wraz z analityką, integracją z systemami kontroli dostępu i alarmowymi. Dzięki instalacji monitoringu wizyjnego zyskasz pewność, że Twoja firma lub instytucja są pod stałą ochroną.

Instalacje teletechniczne w Poznaniu – wysoka jakość usług i gwarancja jakości


doświadczenie 150×150

Wieloletnie doświadczenie

Nie bez powodu wielu klientów stawia na Dolata Electric. Nasza solidna reputacja jest wynikiem lat doświadczeń i profesjonalizmu. Zdajemy sobie sprawę, że każdy projekt, duży czy mały, ma znaczenie dla naszych klientów. Dlatego też każda instalacja teletechniczna jest dla nas priorytetowa.

specjalistyczna wiedza 150×150

Specjalistyczna wiedza

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy wykonują swoją pracę z zamiłowania. Śledzimy nowinki technologiczne i najnowsze rozwiązania w branży, ponieważ wiemy, że tylko idąc z duchem czasu, jesteśmy w stanie nadążyć za zmianami współczesnego rynku.

Niezbędne kwalifikacje 150×150

Niezbędna wiedza

Oferujemy także wieloletną gwarancję powykonawczą. W przypadku instalacji okablowania strukturalnego w Poznaniu i okolicach to aż 25 lat! Owocna współpraca nie kończy się w momencie zamknięcia projektu, ale trwa do czasu, aż będziesz w 100% zadowolony/a z efektów naszej pracy.

gwarancja-2024-150x150_01

Gwarancja powykonawcza

Oferujemy także wieloletną gwarancję powykonawczą. W przypadku instalacji okablowania strukturalnego w Poznaniu i okolicach to aż 25 lat! Owocna współpraca nie kończy się w momencie zamknięcia projektu, ale trwa do czasu, aż będziesz w 100% zadowolony/a z efektów naszej pracy.

Polska-icon_01

Polska firma

Jesteśmy polską, rodzinną firmą elektryczną z Poznania, która od ponad 12 lat nieprzerwanie tworzy między innymi systemy monitoringu CCTV IP, instalacje światłowodowe, instalacje alarmowe, systemy oddymiania i systemy przyzywowe na terenie Wielkopolski.

Instalacje teletechniczne Poznań
Dolata Electric


Teletechnika cieszy się coraz większą popularnością w dużych miastach, takich jak Poznań. Jednak żeby mieć pewność, że instalacja spełni wszystkie Twoje oczekiwania, warto pozostawić realizację profesjonalistom. Jako firma elektryczna w Poznaniu z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować Ci, że wszystkie usługi wykonamy fachowo i zgodnie ze standardami. Nie znasz się na teletechnice? Wcale nie musisz. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci najlepsze rozwiązania.

Zadzwoń do nas! 789 108 169