Wymiana rozdzielnicy w domu jednorodzinnym

Wymiana rozdzielnicy w domu jednorodzinnym

Jedna z naszych ostatnich realizacji, wymiana rozdzielnicy głównej w domu jednorodzinnym w Poznaniu. W zeszłym roku odezwał się do nas klient z potrzebą takiej modernizacji. Jego stara rozdzielnia była zbyt mała by sprostać wielu nowym urządzeniom pojawiającym się w domu jak np. ładowarka do samochodu elektrycznego. Dodatkowo klient zamontował dwie instalacje fotowoltaiczne na których podłączenie również brakowało miejsca, a w przyszłości również ma zostać założone ogrzewanie podłogowe.

W związku z tym:
– Zaprojektowaliśmy nową, bardziej rozbudowaną rozdzielnię
– Wyposażyliśmy ją w liczniki energii, osobny na każdą fazę w celu równomiernego rozkładania obciążeń w domu
– Rozbiliśmy niektóre przeciążone obwody na większą ilość zabezpieczeń
– Zastosowaliśmy nowe zabezpieczenia takie jak ogranicznik przepięć i dodatkowe wyłączniki różnicowoprądowe
– W rozdzielnicy zamontowaliśmy obwody rezerwowe przygotowane pod urządzenia planowane w przyszłości

Kiedy jest odpowiedni czas na wymianę rozdzielni? W momencie kiedy zauważamy jakiekolwiek przeciążenia instalacji, wyskakujące bezpieczniki, dokładamy dużo nowych urządzeń o dużej mocy lub mamy przestarzałe zabezpieczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą instalacje elektryczne i usługi elektryczne w Poznaniu i okolicach. Jesteśmy firmą elektryczną działającą na rynku już ponad 10 lat. Nasze realizacje obejmują kompleksowy zakres związany z pracami elektrycznymi dla domów oraz firm.

 

Nasze usługi elektryczne w Poznaniu pomogą Ci zaradzić problemowi, a także zlikwidować jego źródło. W naszej ofercie znajdują się także:

About The Author

Okresowe pomiary elektryczne dla budynków jednorodzinnychDolata Electric na portalu elektro.info.pl

Zadzwoń do nas! 789 108 169